Nové vzdělávací programy u Huberta!

Máme pro vás dobré zprávy! Rozšířili jsme naši nabídku výukových environmentálních programů. Nově máme vzdělávací programy také pro mateřské školy a také vnitřní programy. Pokud se tedy bojíte, že by se vaši žáci při terénním programu nachladili, je pro vás vnitřní varianta programu to pravé. V resortu máme velké množství inovativních didaktických pomůcek, plně vybavenou laboratoř či zajímavé ukázky z přírody.

Dále jsme si pro pochmurné podzimní / zimní dny připravili tvořivé dílny pro žáky základních škol. Vyrobte si společně zajímavé sezónní ozdoby, vlastní papír či medaile a naučte se něco nového. Je možné objednat více programů najednou a přijet tak s více třídami.

Délka programu se pohybuje od 90 do 200 minut a jeho cena se pohybuje od 90 Kč do 250 Kč. Po domluvě lze většinu vzdělávacích programů upravit tak, aby byla realizovatelná z Šablon. V případě realizování projektového dne mimo školu z Šablon, kontaktujte manažerku resortu – nvachtarcikova@doo.cz.

Kompletní nabídku našich programů pro školy najdete v přiloženém dokumentu níže nebo v sekci VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY. Na programy se můžete přihlašovat prostřednictvím formuláře na stránkách nebo napište mail s poptávkou na nvachtarcikova@doo.cz.

Aktuální nabídka vzdělávacích programů pro žáky mateřských
a základních škol.