PO STOPÁCH OBYVATEL
HUKVALDSKÉ OBORY

Výuka programů je zajištěna lektory Huberta. Při programu nese odpovědnost za žáky doprovázející pedagog. Nejnižší počet platících účastníků je 15 (pokud přijede méně než 15 žáků, bude počítána cena za 15 žáků). Program lze platit hotově či platební kartou na místě nebo fakturou. Uvedená délka programu zahrnuje přestávku. Žáci budou potřebovat svačinu, pití, vhodné oblečení a obuv do terénu. 

Po stopách obyvatel hukvaldské obory

Kdo žije v naší Oboře? Tento program žáky seznámí s zvířaty, která žijí v oboře, a péčí o ně. Poznají jejich denní rytmus a životní cyklus. Dozví se, jak se o ně lesníci starají a proč se nesmí z obory odnášet žádné houby, plody stromů a ovoce. Dále žáci poznají základní principy lesnictví. V Oboře budou žáci poznávat tamní život  za pomocí smyslů – rozeznají zvuky a vůně přírodnin. V zimním období budou žáci poznávat stopy a pobytová znamení živočichů vyskytujících se v Oboře.

Tento program je terénní, lze jej ale koncipovat jako kompletně venkovní nebo částečně venkovní a částečně vnitřní (sál resortu). Vzdělávací program je v délce 200 minut a jeho cena je 140 Kč za žáka.

ZÁKLADNÍ ŠKOLY


    Poptávkový formulář