STROMOVĚDA

Výuka programů je zajištěna lektory Huberta. Při programu nese odpovědnost za žáky doprovázející pedagog. Nejnižší počet platících účastníků je 15 (pokud přijede méně než 15 žáků, bude počítána cena za 15 žáků). Program lze platit hotově či platební kartou na místě nebo fakturou. Uvedená délka programu zahrnuje přestávku. Žáci budou potřebovat svačinu, pití, vhodné oblečení a obuv do terénu. 

STROMOVĚDA

Jaká tajemství skrývají stromy a jaký vedou život? Seznamte se s jednotlivými druhy stromů, které můžete nalézt v Oboře Hukvaldy a zámeckém parku. Žáci se naučí poznat stromy podle listů, kůry nebo pupenů – program probíhá celoročně. Vzdělávací program ukáže žákům životní cyklus stromů, tedy od malých sazeniček až po tlející klády v lesích. Dále se žáci dozvědí, jak jsou na sebe jednotlivé druhy navázány, a jaké jsou jejich potřeby. 

Tento program je terénní, lze jej ale koncipovat jako kompletně venkovní nebo částečně venkovní a částečně vnitřní (sál resortu). Vzdělávací program je v délce 120 minut a jeho cena je 120 Kč za žáka.

MATEŘSKÉ ŠKOLY


    Poptávkový formulář